Baskılı Koli Fiyatları Kraft Koli

Baskılı koli üretimi firmaların taleplerine göre yapılmaktadır. Baskılı koli firmaların logolarının ve yasal prosedürlerin bulunduğu koli çeşididir. Kurumsal anlamda sektöre yön veren firmalar, kolilerin üzerinde isimlerinin bulunmasını istemektedir.

Firmamız bu talep doğrultusunda sahip olduğu baskı makineleri sayesinde 3 çeşit baskı yapmaktadır. Firmamız tarafından yapılan baskı çeşitleri:

  • Ofset,
  • Flekso ve
  • Dijital makineler ile baskı yapılmaktadır.

Baskılı koli imalatı seri üretim sürecinin son aşamasıdır. Üretim sürecinin tamamlanması ve paketleme işlemi arasında yer almaktadır. Oluklu mukavva ya da kartondan üretilen koliler, firmaların talepleri ile baskı makinesine girer. Bu aşamadan sonra baskılı koliler, ambalaj işlemine gider.

Baskılı koli boyutunun ebat ve çeşit unsularını fark etmeksizin bütün koliler, baskı işlemine sokulmaktadır. Bu işlem için üretilen makinelerin tamamı firmamız bünyesinde bulunmaktadır ve yüksek teknoloji ürünleridir.

GÜNDE 100.000 KOLİ ÜRETİM KAPASİTESİ İLE, YILIN 365 GÜNÜ, GÜNDE 3 VARDİYA TEKSTİL KOLİSİ ÜRETİYORUZ.

Hızlı Koli Siparişi İçin Hemen Arayın ve Fiyat Alın!

0543 798 73 05

0212 909 52 58 

MİNİMUM 300 ADET SİPARİŞ KABUL EDİLMEKTEDİR.

Ofset ile Baskılı Koli İşlemleri

Baskılı koli ofset işlemleri ofset makinesinin yardımı ile yapılmaktadır. Ofset litografisinde, alüminyumdan yapılan bir baskı plakası, basılması gereken içeriğin bir görüntüsünü içerir. Plaka mürekkeplendiğinde, sadece bu görüntü kısmı mürekkep tutar. Bu mürekkeplenmiş görüntü daha sonra plakadan kauçuk bir battaniyeye ve sonra baskı yüzeyine aktarılır. İşlem kağıt, karton, plastik veya başka malzemelere baskı yapmak için kullanılabilir, ancak bunların düz bir yüzeye sahip olmaları gerekir.

Daha yüksek hacimli işler için ofset baskı makinelerinde rulo kağıt kullanın. Aşağıdaki resim çok daha büyük bir web baskı gösterir. Yazdırılan kağıdın zorla kurutulması gerekecek kadar hızlıdır. Presin sonundaki siyah birim fırındır.

En uçta, ayrı ayrı kağıt sayfalarının otomatik olarak baskı makinesine beslendiği alımdır. 4 kule veya baskı ünitesinin her biri bir renk basar, tipik olarak önce siyah, ardından siyan, macenta ve sarı renkte basılır. Basılı kağıt yığını makinenin önünde, baskı konsolunun ve baskı operatörünün baskıyı kontrol etmek için kullandığı monitörün altında görülmektedir.

Firmamız, baskılı koli çeşitlerini ofset kullanarak bu şekilde yapmaktadır. Ofsetli baskı, sektörde kullanılan baskı çeşitlerinin başında gelmektedir.

Flekso ile Baskılı Koli İşlemleri

Baskılı koli flekso işlemleri için firmamız yüksek teknolojili flekso makineleri kullanmaktadır. Baskılı koli markaların isminin geçmesinde kullanılan tek koli çeşididir.

Fleksografide basılması gereken içerik kauçuktan yapılmış bir baskı plakasının kabartması üzerindedir. Bu plaka mürekkeplenir ve mürekkeplenen görüntü daha sonra baskı yüzeyine aktarılır. İşlem plastik, metal, selofan ve diğer malzemelerin yanı sıra kağıda yazdırmak için de kullanılabilir. Flekso, çoğunlukla ambalaj ve etiketlerde ve daha az oranda gazetelerde de kullanılır.

GÜNDE 100.000 KOLİ ÜRETİM KAPASİTESİ İLE, YILIN 365 GÜNÜ, GÜNDE 3 VARDİYA TEKSTİL KOLİSİ ÜRETİYORUZ.

Hızlı Koli Siparişi İçin Hemen Arayın ve Fiyat Alın!

0543 798 73 05

0212 909 52 58 

MİNİMUM 300 ADET SİPARİŞ KABUL EDİLMEKTEDİR.

Dijital Baskı Makineleri ile Baskılı Koli İşlemleri

Baskılı koli dijital koli işlemleri günümüzde teknolojisinin devreye girmesi ile kolaylıkla yapılmaktadır. Teknolojinin gelişimi, bütün sektörlere yeni soluk getirmiştir. Baskı makineleri de yerini dijital baskı makinelerine bırakmıştır. Firmamız, hem mürekkepli hem de yazıcı yardımı ile baskı işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Baskılı koli boyutu fark etmeksizin bütün baskı işlemleri, teknoloji yardımı ile yapılmaktadır.

Inkjet cihazları, kağıt, plastik, kanvas veya hatta kapılar ve yer karoları gibi çok çeşitli alt tabakalara baskı yapabilir. Mürekkep püskürtmeli baskı, posterler ve tabelalar için çok kullanılır. Ayrıca fotoğraf kitapları veya küçük kitap türleri gibi kısa süreli yayınlar için de ekonomiktir. Satır içi mürekkep püskürtmeli yazıcılar, doğrudan posta parçaları üzerindeki posta adresleri gibi değişken verileri yazdırmak için bazen başka baskı makineleriyle birleştirilir.

Lazer yazıcılar gibi xerografik yazıcılarda, basılması gereken görüntü, seçici olarak davul adı verilen metal bir silindire yük uygulanarak oluşturulur. Elektrik yükü, toner parçacıklarını çekmek için kullanılır. Bu parçacıklar, yazdırılmakta olan ortama aktarılır. Tonerin düzgün şekilde sabitlendiğinden emin olmak için, alt tabaka toneri ortama eriten bir ısıtıcıdan geçer.

GÜNDE 100.000 KOLİ ÜRETİM KAPASİTESİ İLE, YILIN 365 GÜNÜ, GÜNDE 3 VARDİYA TEKSTİL KOLİSİ ÜRETİYORUZ.

Hızlı Koli Siparişi İçin Hemen Arayın ve Fiyat Alın!

0543 798 73 05

0212 909 52 58 

MİNİMUM 300 ADET SİPARİŞ KABUL EDİLMEKTEDİR.

Baskılı Koli Fiyatları

Baskılı koli fiyatları üretim aşamasından sonra baskı maliyetleri de eklenerek yapılmaktadır. Baskılı koli siparişi markalar tarafından büyük boyutlarda yapıldığı için birim başı maliyet hesaplanarak bu işlem yapılmaktadır.

Firmamızın sahip olduğu baskı makineleri, günün her saati çalışma kapasitesine sahiptir. Fiyat politikası belirlenirken fabrika giderleri de hesaba katılmıştır. Ayrıca, baskı makinesinin malzemeleri ithal ürünler olduğu için döviz kurunda yaşanan ani dalgalanmalar; birim başı maliyetlerinin artışına ve fiyatların yükselmesine neden olmaktadır.

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *