Oluklu Koli

Oluklu koli imalatı, koli imalatı yapan bir firma için oldukça önemli bir unsurdur. Saatte 500 feet üretim hızına sahip olan makinelerde üretilen oluklu koli, hem ustalık hem de yüksek teknoloji istemektedir.

Oluklu koli, üretim teknolojisi bakımından normal kolilerden farklı olduğu için birçok koli imalatı yapan firma bu koliyi fason olarak ürettirmektedir.

Oluklu koli satın alırken koli siparişi verdiğiniz firmanın makine parkurunda oluklu koli için gerekli makinelerin olup olmadığını ısrarla sorunuz. Zira makine parkurunda oluklu koli üretimine uygun makinesi olmayan koli imalatçıları ile kötü tecrübeler yaşayabilirsiniz.

Oluklu koli aklınıza gelen gelmeyen tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Tekstil kolisi isteyen firmalar da zaman zaman oluklu koli siparişi vermektedir.

Oluklu Koli Fiyatları

Oluklu koli fiyatları konusunda piyasanın en uygun koli firması olan Kraft Koli; baskılı oluklu kolilerde %10, baskısız oluklu kolilerde %8 kar marjı ile çalışmaktadır. Baskılı koli fiyatları üzerindeki %2 kar marjı baskı risklerini kapsamaktadır.

Baskılı oluklu koli ve baskısız oluklu koli fiyat listemiz aşağıdaki gibidir:

Ürün Adı Fiyatı Üretim Durumu
Baskılı Oluklu Koli  %10 Kar Marjı  35000 Adet/Gün
Baskısız Oluklu  Koli  %8 Kar Marjı  42000 Adet/Gün
Baskılı Oluklu Tekstil Kolisi  %10 Kar Marjı  35000 Adet/Gün
Baskısız Oluklu Tekstil Kolisi  %8 Kar Marjı  42000 Adet/Gün

One Reply to “Oluklu Koli”

Yorum Yaz

Your email address will not be published. Required fields are marked *