Kraft Koli Hakkında

Kraft Koli; İstanbul Cebeci’de bulunan koli fabrikası dahilinde hizmet veren bir koli üreticisidir. 10 dönüm üzerine kurulu kapalı alanda baskılı ve baskısız koli imalatı hizmeti veren firmamız; tüm koli siparişlerinizi 10 dakikada fiyatlandırmak ve 3 iş günü içerisinde üretmek konusunda kendini sürekli geliştirmekte ve makine parkurunu revize etmektedir.

Piyasada koli siparişi vermeden evvel, sipariş vereceğiniz koli firmaları hakkında mutlaka istihbarat yapınız. Fabrikası olduğundan emin olmadığınız kişi ve firmalardan alışveriş yaparken olası geç teslim sorunlarını göz önünde bulundurunuz.

Baskılı koli imalatı için sipariş verirken baskılı koli fiyatları hakkında geniş araştırma yapınız. Zira özellikle baskılı koli, dopel koli ve tekstil kolisi fiyatları firmadan firmaya değişik gösterebilmektedir. Herkes aynı koli üretim teknolojisi ile hizmet verip aynı koli malzemeleri ile çalışsa da karlılık fark etmektedir. Kraft Koli tarafından yayınlanan koli fiyatları hakkında bilgi almak için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.